Győri zarándoklat

Az elkövetkezendő három évben lélekben készülünk a váci egyházmegye megalapításának 1000. évfordulójára, így rendkívüli lehetőség adatott, hogy az ünnepre készülve a péceli és mendei katolikusok együtt építsék helyi közösségeiket, és gondozzák plébániájuk lelki életét.

Hogy a két egyházközség testvérei jobban megismerhessék egymást, közös, buszos zarándoklatra hívjuk a péceli és mendei híveket szeptember 23-án, Győrbe.

Indulás a pécelieknek: szeptember 23-án 7:00-kor a vasútállomás melletti parkolóból. Érkezés aznap este 17:00 környékén, ugyanoda.

Indulás a mendeieknek: szeptember 23-án 6:30-kor a Bini pékség elől. Érkezés aznap este 17:00 környékén, ugyanoda.

A zarándoklat költsége: 8000 Ft/fő (tartalmazza az útiköltséget, valamint a meleg ebéd árát)

A várható program: szentmise a székesegyházban, kiállítások megtekintése, kötetlen városnézés, közös ebéd. A kiállítások megtekintése a zarándokoknak ingyenes, a belépődíjakat a plébánia állja.

Jelentkezni a jelentkezési lap kitöltésével, valamint a zarándoklat költségének befizetésével a sekrestyében, vagy Berta László atyánál lehet.

A jelentkezési lap letölthető a honlapról, vagy kérhető a sekrestyében.

További részletek és a pontos programok hamarosan!

Jelentkezési lap és szülői beleegyező nyilatkozat:

Vélemény, hozzászólás?