Templom felújítása

Kedves Hívek!

A jövő héten -június 25-én- megkezdődik templomunk tetőszerkezetének a javítása. A munkálatokat az egyházmegye finanszírozza és az elvégzendő munkák körét és mennyiségét is az egyházmegye határozza meg.

Egyházközségünk feladata és érdeke is az, hogy a munkák elvégzéséhez a körülményeket biztosítsa. Bár a kivitelező szándéka is az, hogy a szertartásokat a lehető legkisebb mértékben zavarja, vagy akadályozza, mégis előfordulhatnak váratlan események melyek megzavarhatják a szokásos rendet.

Ezért a munkavégzés előttünk álló három hónapja alatt a mise rendjében, vagy esetleg a végzésének a helyében bekövetkező kényszerű változásokról igyekszünk a leghamarabb tájékoztatni a kedves híveket a mise hirdetésében, levelezőlistán, a honlapunkon és a hirdetőtáblán is. Ezeket a hírközlési fórumokat az elkövetkező időszakban kérjük fokozott figyelemmel kísérni.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük