Ökológiai megtérés

Kedves Testvérek!

A nagyböjti idő kezdetével a testvérek figyelmébe ajánljuk Ferenc pápa gondolatait, mi szerint a Föld a szegények szegényeinek legszegényebbike, és ökológiai megtérésre, a jövő generáció iránti felelősséggel élt életre hív meg, sőt szólít fel bennünket.

Ezzel azonosulva március 14-én 16 órától teremtésvédelemmel kapcsolatos lelki programra invitálunk mindenkit a templomba.

Dr. Laczkó Zsuzsanna SJC (Jézus Szíve Társasága) nővér lesz a vendégünk, akinek előadása kapcsán elmélyedhetünk az Univerzum kialakulásában, rácsodálkozhatunk a teremtett világ szépségeire, és elgondolkodhatunk azon, Isten mire hív minket a jelen helyzetben.

A szentmise után az előadóval agapé melletti kötetlen beszélgetésre hívunk mindenkit a hittanterembe.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük