Liturgikus rend megváltozása

Kedves Testvérek!
A magyar Katolikus Püspöki kar rendelkezése 2020. március 19-én:  A nyilvános liturgiák (szentmisék, zsolozsmák, keresztutak, litániák, rózsafüzérek, megáldások, ünnepélyes házasságkötés) 2020. március 22-től, Nagyböjt 4. vasárnapjától – beleértve már az elővételezett szentmiséket is – a rendelkezés visszavonásáig  szünetelnek.
A hétfői és a pénteki hivatalos időben telefon-ügyeletet tartok.
A már előre felvett miséket egy későbbi időben el fogom végezni.A szokásos elérhetőségeken továbbra is elérhető vagyok.Ebben a rendkívüli helyzetben is törekedjetek a vasárnapok megszentelésre akár médiák segítségével, akár egyéni imádságok beiktatásával a vasárnapon, amit békeidőben amúgy is a szentmisékre  fordítanátok. Isten védő szeretete és Szűzanyánk oltalma legyen velünk ebben az időben!
Üdvözlettel: Ferenc atya 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük